Головна Новини Форум Дилери Прейскурант Посилання Оновлення Навчання
Про програму
Головна
Новини
Форум
Дилери
Прейскурант
Посилання
Оновлення
Навчання
Про програму
10 січня 2023 року

Нове в АВК-5 редакції 3.8.0 в порівнянні з редакцією 3.7.3.1

У програмному комплексі АВК-5 редакції 3.8.0 передбачено:

 1. У нормативно-довідковій інформації (НДІ):

1.1 Приведені у відповідність до КНУ збірники РЕКН на будівельні роботи (крім гірничопрохідницьких робіт), монтажні та пусконалагоджувальні роботи. Наказ Мінрегіону про затвердження КНУ № 374 від 31 грудня 2021 р. та самі збірники оприлюднені на офіційному сайті Мінрегіону.

1.2 Згідно з листом Мінрегіону «Про єдині умовні позначки при посиланні на кошторисні норми України»  №7/15.1/13568-22 від 12.12.2022р змінені умовні позначки для кошторисних норм України. Відповідно до того, розділи та позиції НДІ мають наступні позначення:

Збірники КНУ на будівельні роботи – КБ (крім Збірника 35 «Гірничопрохідницькі робіти»);

Збірники КНУ на монтаж устаткування, технологічних трубопроводів, контроль якості зварних з'єднань – КМ;

Збірники КНУ на ремонтно-будівельні роботи – КР;

Збірники КНУ на реставраційно-відновлювальні роботи – КВ;

Збірники КНУ на пусконалагоджувальні роботи – КП;

Машини та механізми – КБМ.

1.3 Частково видалені скасовані збірники РЕКН.

 1. При внесенні інформаційних моделей із попередніх редакцій відбувається автоматична зміна ПО та складових норм (найменування та ресурсної частини). Перелік змін при уведенні наводиться у Протоколі.
 1. Прийняті наступні значення середньомісячної тривалості робочого часу:

- для ТС №№ 1-7; 11-21  – 166,17 годин (виходячи із норми тривалості для 40-годинного п’ятиденного робочого тижня - 1994 години);

- ТС №№ 8-10 – 125 годин (виходячи із норми тривалості для 30-годинного п’ятиденного робочого тижня - 1500 годин);

- ТС № 22– 150 годин (виходячи із норми тривалості для 36-годинного п’ятиденного робочого тижня - 1800 годин).

 1. Враховані усереднені показники вартості експлуатації дорожніх машин та механізмів станом на 20.12.2022 рік.
 1. В параметрах для розрахунку заробітної плати, що надається у Класифікаторі виконувачів, змінений розмір прожиткового мінімуму для працездатних осіб на 01 січня календарного року.
 1. У позиціях типу «Устаткування» передбачена нова ознака «технологічне устаткування». Ознаку можна встановлювати/знімати при редагуванні окремої позиції та при редагуванні цін виділеної групи позицій в екрані «Ціни» на рівні будови. Загальна вартість технологічного устаткування наводиться в Підсумкових вартісних параметрах (П713_ТУ).
 1. Внесені зміни до розрахунку розміру коштів на здійснення технічного нагляду (П116) та коштів на надання послуг інженера-консультанта (П117): в розрахунковій базі не враховується загальна вартість технологічного устаткування. У перелік вихідних документів до Зведеного кошторисного розрахунку додані нові документи для П116 та П117.
 1. Впроваджений новий формат ІБД редакції 6.0. Ця редакція вже має узгоджений з іншими розробниками опис інвесторської документації для «дорожніх» будов. Так як опис тендерних пропозицій (договірних цін) та актів виконаних робіт, складених з використанням УПВ (у тому числі і для «дорожніх» будов) ще не узгоджений, то функція виведення/уведення ІБД для будов УПВ та ДР в підсистемах ДЦ та ПД заблокована. Крім того, звертаємо увагу, що файли ІБД редакції 6.0 мають наступне розширення:

 Ibs – для інвесторської документації;

 Idc – для тендерних пропозицій/договірних цін;

 Iрd – для взаєморозрахунків.

 Через значні зміни в НДІ уведення файлів ІБД попередніх редакцій не передбачено.

 1. У зв’язку зі зміною НДІ, був переглянутий формат текстових файлів для уведення НДІ Користувача та бази цін робіт. У зв’язку з цим, текстові файли, які відповідали вимогам попередніх редакцій, не будуть вноситися в поточну редакцію.
 1. Згідно з листом Мінекономіки від 29.10.2022 р. № 3011-05/72231-03, у розрахунку інфляції (П145) значення показника КС1451 (прогнозний рівень інфляції першого календарного року) прийнято 1,322.
 1. При редагуванні ресурсної частини позиції локального кошторису типу «робота» додані нові пункти:

- додавання нового ресурсу – вибір із списку ресурсів будови;

- заміна ПО ресурсу – вибір із списку ресурсів будови.         

 1. Змінена загальна назва підсистеми та позначка для комплексних позицій. Починаючи з редакції 3.8.0 таким позиціям автоматично присвоюється позначка «УКН» (замість «КП»).
Останні новини
Copyright  © 1994 - 2024 Всі права захищені   "НВФ "АВК Созидатель"