Головна Новини Форум Дилери Прейскурант Посилання Оновлення Навчання
Про програму
Головна
Новини
Форум
Дилери
Прейскурант
Посилання
Оновлення
Навчання
Про програму
23 грудня 2023 року

Нове в АВК-5 редакції 3.8.5 в порівнянні з редакцією 3.8.4

У програмному комплексі АВК-5 редакції 3.8.5 передбачено:

1. За замовчуванням запропоновані значення середньомісячної тривалості робочого часу на 2024 рік з урахуванням продовження військового стану по 14 лютого 2024 року:
- для ТС №№ 1-7; 11-21 – 167,33 години (виходячи із норми тривалості для 40-годинного п’ятиденного робочого тижня - 2008 годин);
- ТС №№ 8-10 – 126 годин (виходячи із норми тривалості для 30-годинного п’ятиденного робочого тижня - 1512 годин);
- ТС № 22 – 151,2 години (виходячи із норми тривалості для 36-годинного п’ятиденного робочого тижня - 1814,4 годин).

2. Враховані усереднені показники вартості експлуатації дорожніх машин та механізмів станом на 20.12.2023 р.

3. В параметрах для розрахунку заробітної плати, що надається у Класифікаторі виконувачів, значення прожиткового мінімуму для працездатних осіб на 01 січня календарного року встановлено відповідно до статті 7 Закону України «Про Державний бюджет на 2024 рік» (3028 грн).

4. Прогнозні рівні інфляції першого (параметр КС1451), другого (параметр КС1452)  та третього (параметр КС1453)  років  прийняті відповідно до значень основних прогнозних макропоказників економічного та соціального розвитку України на 2024, 2025 та 2026 роки, наданих у листі Мінекономіки від 29.06.2023 № 3011-05/31540-03. Зазначені показники з’являться у новостворених будовах, а у будовах, створених у попередніх версіях – після оновлення даних поточного блоку настройки (або після перевизначення блоку настройки).

5. Реалізована можливість формування вихідного документа «Договірна ціна на проєктування та будівництво» (Додаток 31.2 до Настанови).
    Цей тип документу формується в підсистемі ДЦ для будов типу «УПВ» (у тому числі «ДР») за умови, що в переліку Інших витрат, які враховуються окремо у підсумках по Розділу 1, є активні витрати із Глави 12.
    Для «Договірної ціни на проєктування та будівництво» передбачений сервіс «Редагування ОВД», де на окремій вкладці «Додаткові дані» визначається спосіб (або значення) нарахування ризиків, коштів на інфляцію та податків у Розділі І. «Вартість проектних, проектно-наукових, вишукувальних робіт та експертизи проектної документації».
    Примітка. Для будов ДР (дорожнє будівництво) запропонована форма відповідає Додатку 31.2 до Настанови, і буде перероблена після внесення відповідних змін у Методику визначення вартості дорожніх робіт та послуг.

6. Враховані пропозиції Користувачів з покращення сервісу «Формування групи вихідних документів»:

6.1. У Переліку сформованих вихідних документів надана можливість виключати/відновлювати друк виділеної групи документів:

6.2 В реквізитах локального кошторису на будівельні роботи додана ознака «При формуванні групи вихідних документів відносити ЛК до пусконалагоджувальних робіт»:

Якщо ця ознака встановлена, то при формуванні групи вихідних документів для цього кошторису буде запропонована лише форма локального кошторису на пусконалагоджувальні роботи (Додаток 3 до Настанови). Якщо ознака не встановлена, то буде запропонована лише форма локального кошторису на будівельні роботи (Додаток 1 до Настанови). Крім того, на вкладці «Вихідні документи локального кошторису» сервісу додана ознака «Ігнорувати ознаку віднесення до пусконалагоджувальних робіт». Якщо ця ознака встановлена, то для кожного локального кошторису на будівельні роботи формується одночасно дві форми (Додаток 1 і Додаток 3).

6.3 На вкладках «Вихідні документи будови», «Вихідні документу об’єкту» та «Вихідні документи локального кошторису» додані кнопки, які одночасно скидають усі встановлені ознаки відбору в пакет документів. Ці кнопки діють автономно в межах своєї вкладки і не впливають на стан ознак інших вкладок:

7. Виправлена помилка відображення значення маси при редагуванні норм Збірників на монтаж устаткування на вкладці «Інші». Крім того, починаючи з редакції 3.8.5, значення маси, яке зазначено у вищевказаних нормах, а також для матеріалів та устаткування буде відображатися у верхній частині екрану при редагуванні позиції:

8. В реквізитах об’єкту додана нова вкладка «Підписи у локальних кошторисах», в якій надана можливість вносити дані для «Склав» та «Перевірив» одначасно для усіх локальних кошторисів цього об’єкту. В реквізитах локального кошторису віднині з’являються поля «За замовчуванням» (заповнюються даними із рівня об’єкту) та «Прийнято»

9. Користувачам надана можливість обирати вид одиниці виміру (фізична одиниця виміру або одиниця виміру, яка вказана в РЕКН) при формуванні вихідних документів «Дефектний акт» та «Відомість обсягів». Для цього доданий відповідний пункт на вкладці «Друк» в Ознаках будови/

10. В настройках інтерфейсу додана ознака «Запам’ятовувати параметри стартового вікна».

11. Змінена ознака формування інформації у Підсумковій відомості ресурсів та Відомості ресурсів до зведенего Акту КБ-2в (формуються в підсистемі Пд на рівні будови). Починаючи з редакції 3.8.5 дані у вищезазначених документах будут представлені результуючими рядками або тільки складовими, в залежності від ознаки.

Вгору
Останні новини
Copyright  © 1994 - 2024 Всі права захищені   "НВФ "АВК Созидатель"